Hakkımızda
    Vizyon ve Misyon
    Fabrika Görüntüleri
    Referanslar
Hakkımızda

Firmamız 1975 yılında Bayrampaşa’da Emek Ticaret ismiyle Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İpal tarafından kurulmuştur. Dönemin ihtiyaçlarına uygun olarak sunta, mdf, kontraplak satışında sektörde önemli bir yeri olan firmamız yıllar içinde büyüyerek yoluna devam etmiştir.

1990 yılında Emek Postforming kuruluşuyla Beylikdüzünde laminat imalatına başlayan ilk firmadandır. Böylece imalat serüveni başlamış olan firmamız her dönem makine parkurunu en iyi markalardan oluşturmuştur. Kısa zamanda laminat ve imalat konusunda tecrübesini ve müşteri portföyünü artırarak büyüyen firmamız  1999 yılıdan itibaren  İkitelli Keresteciler Sitesine taşınmıştır.

Malzeme çeşitliliğinde alternatifsiz  olan firmamız 2000’li yıllarla birlikte imalatını her geçen gün çeşitlendirmiştir. Keresteciler Sitesinde panel ebatlama, kenar bantlama ve CNC parkurunu ilk oluşturan firmalardan biri olmuştur. Bu dönemde yönetim kurulu üyeleri Cüneyt İpal , Haldun İpal, ve Emre İpal’ın da katılımlarıyla Emek markası yeniliklerine devam etmiştir. 2005 yılında Keresteciler Sitesinde showroom açılmasının ardından 2009 yılında Başakşehirde 4000 m2 fabrikamıza taşınarak müşterilemize daha kaliteli ve seri hizmet verilmektedir.... 
 

Her hakkı saklıdır.© Emek Orman Ürünleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 2010
www.emekmimarlik.com.tr
Tasarım ve programlama Verisay